فروشگاه اینترنتی فیلکی

ادغام اینستاگرام فیس بوک و واتس اپ

ادغام اسنتاگرام

ادغام اینستاگرام

چند وقتی بود که شایعاتی  مبنی بر ادغام اینستاگرام با شبکه اجتماعی فیس بوک و پیام رسان واتس اپ به گوش میرسید و بالاخره مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک تایید کرد که قصد انجام این کار و یکپارچه سازی آنها را تا اوایل سال آینده میلادی دارد.

ادغام اسنتاگرامفیس‌بوک تصمیم گرفته که شرکت‌های زیرمجموعه خود را بیشتر از پیش هماهنگ و یکپارچه‌ نماید تا کاربران بتوانند از قابلیت‌های مشابه این سه اپلیکیشن استفاده کنند.

دسترسی و ارتباط از طریق این سه شبکه را برای کاربران ساده تر کند. برای مثال شما قادر خواهید بود تا به صورت مستقیم به تمامی مخاطبین در هر سه شبکه دسترسی داشته باشید. این ایده نیاز به برنامه ریزی و پیاده سازی دقیقی دارد و هزارن کارمند فیسبوک باید برای پیاده سازی آن تلاش کنند. با این تفاسیر احتمالا این ایده تا پایان سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ پیاده سازی و نهایی خواهد شد و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

هم اکنون مراحل اولیه ی این ایده در حال انجام است اما باید اشاره کنیم که ادغام این سه شبکه در واقع به معنای ایجاد یک شبکه مجزا با قابلیت های این برنامه ها نخواهد بود بلکه تمامی برنامه ها و شبکه ها به صورت مستقل عمل خواهند کرد و فقط قابلیت هایی در هر یک اضافه خواهد شد تا امکان مدیریت هر شبکه در دو شبکه ی دیگر به وجود بیاید.

پیام های رمزنگاری شده یا End to End

زاکربرگ همچنین قصد دارد تا امکان ارسال پیام های رمزنگاری شده یا End to End را در تمامی شبکه های خود ارائه دهد تا امنیت لازم را برای کاربران فراهم کرده باشد. از آنجایی که امنیت برای کاربران اهمیت زیادی دارد در نتیجه این قابلیت می تواند مورد توجه بسیاری از مردم قرار گیرد.

ادغام اسنتاگرام

البته این قابلیت در حال حاضر در واتساپ ارائه شده و امنیت قابل قبولی را فراهم کرده است. هنوز جزییات دقیق بیشتری از ادغام شبکه های Instagram، Facebook و whatsapp ارائه نشده است اما قطعا این ایده می تواند رویکرد خوبی را در شبکه های مختلف ایجاد کند.

دیدگاه‌ها ۰

*
*