فروشگاه اینترنتی فیلکی

اسپایدرمن ۲۰۱۸ Sipderman

اسپایدرمن ۲۰۱۸ Sipderman

در حالی که آخرین روزهای تابستان رو میگذرونیم و به فصل درس و مدرسه نزدیک میشیم ولی هنوز هم بازار بازیهای کامیپوتری و کنسول بازی داغ هست و امروز قصد داریم به صورت کامل بازی جدید شرکت Insomniac Games یعنی اسپایدرمن ۲۰۱۸ رو بررسی کنیم.

سالها تلاش برای اسپایدرمن

سالهاست که کمپانی های بازی سازی دارن سیع میکنن دنیای واقعی تری از اسپایدرمن برای طرفداران بازیهای کامپیوتری بسازن. در جدیدترین نسخه مردعنکبوتی که ما در موردش صحبت میکنیم این تلاشها بخصوص روی بند بازی اسپایدرمن مشهود است. به گفته شرکت سازنده بازی (Insomniac Games) تا دقایق آخر قبل از انتشار بازی روی این وجه از بازی کار میکردند تا بتونن بازی رو برای همه از بازیکن آماتور گرفته تا حرفه ای لذت بخش کنن.

 

اسپایدرمن 2018

 

گرافیک اسپایدرمن ۲۰۱۸

در اسپایدرمن ۲۰۱۸ خیلی سیع شده تا روی جزئیات گرافیکی کار بشه مثل پرش ها، بندبازی، درگیری ها و پرواز برفراز شهر که نرم باشن به طوریکه اگر یک بازیکن آماتور که نمیتونه از همه کلیدها همزمان استفاده کنه بازهم از توانمندیهای اسپایدر من لذت ببره. ضربه ها خیلی دقیق و پرهیجان هستن تا حس ابرقهرمان بودن رو به بازیکن کامل منتقل کنه. دموها در حین انجام بازی زیاد هستن ولی سیع شده تا با پرداختن به جزئیاتی مثل نورها و رنگ ها و انعکاسشون روی اجسام قدرت سازنده رو نشون بدن و زیاد اذیت کننده نیستن. گرافیک شخصیتها اینقدر طبیعی هستن که حتی میتونین احساس رو توی چهرهاشون ببینید.

 

اسپایدرمن 2018

 

قابلیت های اسپایدرمن ۲۰۱۸

توی این نسخه ۲۰ لباس مختلف با قابلیتهای متفاوت و جالب برای اسپایدر من پیش بینی شده که توی مراحل مختلف بازی با استفاده از این لباس ها و قابلیت ها و ابزارها میتونید مراحل رو به پایان برسونید. با گذروندن هر کدوم از مراحل جایزها و قابلیتهای جدیدی رو هم بهتون میده که میتونه اسپایدر من رو قویتر کنه. سناریوی بازی طوری نوشته شده که بتونید هر دو شخصیت اسپایدرمن رو تجربه کنید یعنی پیتر پارکر و مرد عنکبوتی البته در بعضی از مراحل بازی شخصیت های دیگه ای هم هستن که باید توی بخشی از بازی کنترلشون رو بدست بگیرین مثل مری جین عشق پیتر و یا پسر نوجونی که از طرفدارای مرد عنکبوتی هست و به کمک اون میاد.

ماموریت ها

شاید تعداد زیاد ماموریتها باعث تکراری بودنشون شده یعنی توی بخش های مختلف نقشه بازی کاملا این تکرار به چشم میاد. گذشته از این اسپایدرمن ۲۰۱۸ شباهت های زیادی به بازی “بتمن آرکام نایت” داره که اگه اون رو بازی کرده باشین کاملا متوجه این موضوع میشین. شباهتهایی مثل پروازها و درگیری ها و ضربه زدن ها.

تفنگ که توی خیلی از بازی به راحتی ازش برای کشتن استفاده میشه اینجا جور دیگه ای هست، داستان طوریه که در انجام هر ماموریت به بازیکن واقعا حس لذت بخش قدرت و ابر قهرمان بودن رو میده و این خیلی عالیه.

 

اسپایدرمن ۲۰۱۸

 

سازنده ای بازی اعلام کردن برای تکمیل بازی ۳ قسمت در ماه های اکتبر و نوامبر و دسامبر در دسترس قرار میگیره.

در ادامه میتونین تریلر بازی رو تماشا کنید و از اون لذت ببرید.

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*