فروشگاه اینترنتی فیلکی

صفحه نمایش غول پیکر samsung

صفحه نمایش غول پیکر samsung

صفحه نمایش

کاربران عادی معمولا به صفحه نمایش غول پیکر و بزرگ نیازی نداشته و نمایشگری تا ۳۰ اینچ نیاز آنها را مرتفع میکند اما گاهی برای دسترسی به اطلاعات و تصاویر به صورت همزمان و بدون نیاز به تعویض پنجره به نمایشگری بزرگ و عریض احتیاج است. در اتاق کنترل صنعتی، تالارهای بورس و اتاق کنترل امنیت و… نیاز به وجود چنین نمایشگرهایی کاملا احساس میشود.

صفحه نمایش

در زمینه بازیهای کامپیوتری مخصوصا بازیهای تحت شبکه و آنلاین این چنین نمایشگرهایی طرفداران فراوانی دارد به همین جهت یکی از بزرگترین و پیشروترین شرکت های تولید کننده صفحه نمایش در کره اقدام به تولید چنین نمایشگری با سایز ۴۹ و طراحی خمیده نموده است. صفحه نمایش samsung CJ89 با نسبت تصویر ۳۲:۹ همانند ۲ نمایشگر ۱۶:۹ بهم چسبید میباشد.

صفحه نمایش

تصاویر پاناروما در این نمایشگر خمیده و عریض به راحتی به نمایش در می آید و ۲ بلندگوی ۷ واتی وظیفه ایجاد صدای استریو و قوی را برای کاربر به عهده دارد. وظیفه انقال اطلاعات و انژی این نمایشگر برعهدی کابل USB C می باشد.

CJ89 دارای یک سوئیچ KVM داخلی است که امکان حرکت آسان بین تصاویر  (PIP) را فراهم می کند، که کاربران را قادر می سازد تا برنامه های متعدد را روی این نمایشگر عریض نمایش دهند و تصویر بر اساس (PBP) که یک مانیتور را به دو مانیتور تبدیل می کند.

 

جهت خرید نمایشگر میتوانید از همین سایت اقدام نمایید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*